راهنمای ثبت نام در فروشگاه آنلاین شرکت قطعات ماهان صنعت پارس

برای سفارش آنلاین ابتدا باید در فروشگاه عضو شوید . برای این کار شما می توانید از طریق کلیک بر روی گزینه عضویت در بالای صفحه در فروشگاه ما عضو شوید.

پس از انتخاب گزینه فوق، ابتدا شماره همراه و یا ایمیل خود را وارد نموده و گذر واژه با حداقل تعداد چهار کاراکتر را وارد نمایید و نهایتا بر روی گزینه ثبت نام کلیک نمایید. لازم به ذکر است در طول زمان ثبت نام در سایت از بازگشت به صفحات قبلی خودداری نمایید.

در صورت درستی شماره همراه و یا ایمیل شما، پیامکی حاوی کد تایید برای شما ارسال خواهد شد که با وارد کردن آن در پنجره کد فعالسازی و سپس کلیک بر گزینه ثبت وارد صفحه بعد خواهید شد. در صورت وارد کردن شماره ایمیل، لینک فعالسازی حساب کاربریتان برای شما ایمیل می گردد که با کلیک بر لینک فوق، ثبت نام اولیه انجام می گردد. لازم است با محافظت از اطلاعات حساب کاربری خود از ایجاد زمینه هرگونه سوء استفاده از اطلاعات حساب کاربری جلوگیری کنید.

در صورت تایید کد وارد شده و یا انتقال از لینک فعالسازی ، پیغام حساب کاربری شما فعال شد برای شما ظاهر شده که با کلیک بر قسمت آبی رنگ وارد صفحه بعدی شوید. در این صفحه مجدداً اطلاعات کاربری را وارد کرده و بر گزینه ثبت کلیک نمایید. اکنون وارد صفحه نخست شده اید: ضمن خوشامد گویی برای پیوستن به خانواده بزرگ شرکت قطعات ماهان صنعت پارس ، جهت سفارش قطعات راهنمای خرید را مطالعه فرمایید.